Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

I druhý majitel ocenění Lifetime Achievement v ČR patří do G8 Reality!

Jedním z nejvyšších možných ocenění makléřovy práce je mezinárodní cena Lifetime Achievement, kterou uděluje RE/MAX International. Pro její získání je nutné splnit dvě podmínky.

Tou první je dosažení provizí v celkové částce minimálně 3 milionů dolarů. Tato podmínka je kumulativní a počítá se v souhrnu za celkovou dobu makléřovy činnosti. Dalším nutným předpokladem je minimální působnost v síti a to alespoň v délce 7 let. 

Skupina G8 Reality je jediná v České republice, která má v této kategorii své zástupce. Po Janu Frankovi z kladenské kanceláře se jím nově stal i Miroslav Hodina, spolumajitel skupiny a dlouholetý makléř z Českých Budějovic. 

Miroslav je jihočeskou legendou. Stojí za ním stovky a stovky úspěšných obchodů a desetitisíce hodin práce pro jeho klienty. Kromě toho je to skvělý mentor, který školí v rámci celé sítě RE/MAX. Také dokázal vybudovat nejlepší kancelář v jižních Čechách. Po právu se mu dostává významného ocenění za neskutečnou energii, kterou do svého podnikání vkládá,“ oceňuje jeho kvality Miroslav Štrojsa, další ze zakladatelů RE/MAX G8 Reality. 

Sám Hodina ale poukazuje na to, že ocenění patří celému týmu, se kterým spolupracuje: „Z ocenění RE/MAX Lifetime Achievement mám samozřejmě upřímnou radost. Není to ale něco, co náleží jen mně. Bez týmu, podpory kolegů a zázemí celé skupiny G8 Reality bych něco takového nedokázal. Velmi si vážím svých kolegů, kteří mi jsou po celou dobu oporou,“ dodává. 

RE/MAX Lifetime Achievement je elitní klub pro ty nejlepší makléře z celého světa. A my máme velkou radost, že jediní dva zástupci v České republice jsou ze skupiny G8 Reality.

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu