Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Elitní makléři G8

Jako každý rok i u nás se bilancuje a vyhodnocujeme ty nejúspěšnější makléře. Stejně jako ve sportu, i mezi realitními makléři se soutěží o co nejlepší umístění. A jak jinak porovnávat kvalitu makléřů než z hlediska jejich referencí a ročního obratu? Podle výsledků těchto kritérií můžeme zodpovědně říci, že mezi sebou máme opravdovou makléřskou špičku.

Mezi šesticí nejproduktivnějších makléřů celé sítě má G8 hned čtyři zástupce! Jan Frank, Jan Kratochvíl, Daniel Červ a Miroslav Hodina patří dlouhodobě na špičku celé sítě RE/MAX a snesou to nejpřísnější srovnání v rámci celé republiky.

Za loňský rok dokonce všichni uvedení pánové dosáhli na speciální ocenění Chairman’s Club. Toto celosvětové ocenění náleží makléřům, kteří dokázali udělat obrat převyšující půl milionu dolarů.

Nejsou však jedinými hvězdami, které v G8 působí. Hned devět makléřů překročilo roční obrat 250 tisíc dolarů. U jejich jména se tak setkáte s odznakem Platinum Club.

Za loňský rok máme také 89 makléřek a makléřů, kteří dokázali překročit magickou hranici jednoho milionu korun obratu. To znamená, že každý třetí makléř z naší sítě se už dokázal posunout přes milionovou úroveň. Není mnoho kanceláří, které by nám v tomto směru mohly konkurovat. A protože máme dobře nastavený systém podpory, vzdělání a mentoringu makléřů věříme, že tento poměr bude v příštím roce ještě o kus lepší. 

Pokud uvažujete o nové kariéře nebo se chcete jako makléř posunout o stupeň výše, ozvěte se nám. Do našich 21 kanceláří stále hledáme nové makléře, kteří mají chuť na sobě pracovat a podílet se na společném úspěchu. 

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu