Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Co vás čeká po nástupu do RE/MAX G8 Reality?

Rozhodli jste se, že do toho půjdete? Přemýšlíte, že se stanete úspěšným realitním makléřem RE/MAX G8 Reality? Pak vás bude jistě zajímat, co vás po podpisu smlouvy čeká. Předem vás můžeme ubezpečit, že váš život nabere zcela nové obrátky. A budou to změny k lepšímu!

Začátek podnikání

Po podpisu smlouvy o spolupráci se oficiálně stáváte podnikatelem. Gratulujeme! Nastupujete na svobodnou cestu, kdy budete konečně svým pánem. Pokud se ale rozhodnete podnikat s námi, budete moci využívat všech výhod a nadstandardního zázemí, které vám RE/MAX G8 Reality poskytuje.

Makléřem se stáváte hned

Podělte se o svou radost, řekněte všem svým přátelům a známým, že jste makléřem. Mluvte o své nové životní cestě a nebojte se „jít hned do všeho po hlavě“. Mnoho nových makléřů se takto velice rychle dostane k zakázkám a zajímavým obchodním příležitostem. A vůbec nezáleží na tom, že ještě nemají dostatečné odborné znalosti – od toho tu jsme my!

I vy můžete využít obrovské zkušenosti majitelů regionálních kanceláří, kteří se stali ve své lokalitě lídry trhu. V realitách se pohybujeme už přes 15 let a celým případem vás provedeme krok po kroku až ke zdárnému završení obchodu. Učit se budete za chodu – praxe je stejně nejlepším lektorem. Každého nováčka u nás zaučuje některý z majitelů G8 osobně, a i vy tak dostanete čas a péči, která vás rychle posune dál.

„Není důvod neuspět. Kdo má nadšení a využije všech nástrojů a znalostí, které mu v RE/MAX G8 Reality předáme, uspět prostě musí. To vám s klidem garantuju.“

Jan Štohanzl, majitel RE/MAX G8 Reality

Odbornost a certifikace

I když můžete díky naší podpoře začít obchodovat hned, na začátku kariéry vás čekají i dva povinné kurzy, které v ČR zajišťuje RE/MAX Akademie. Ta všem makléřům RE/MAX v České republice poskytuje komplexní vzdělávací program týkající se realitního trhu a odborné způsobilosti vykonávat realitní řemeslo.

  • Power start

Jedná se o čtyřdenní intenzivní školení, kde získáte znalosti potřebné pro zahájení podnikatelské činnosti. Stejně tak si osvojíte nutný odborný základ, realitní právo a legislativu. Dále se budete věnovat ekonomice, financím a seznámíte se se všemi činnostmi realitního makléře a s nimi souvisejícími procesy, které jsou základem úspěšného startu profesní kariéry.

  • Realitní profesionál

Realitní profesionál je intenzivní trénink obchodních dovedností a komunikačních schopností. Jeho cílem je přivést vás co nejrychleji k produktivitě a prvním obchodním výsledkům. Délka tréninku je 6 dnů rozdělených do 6 týdnů zakončených zkouškou (písemný test, prezentace knihy, ústní část – překonávání námitek). Z každého modulu si odnesete několik úkolů, které budete zpracovávat do dalšího setkání. Tento trénink je prakticky zaměřený a otevře vám dveře do realitního světa.

Intenzivní vzdělávání

Vzdělávat se budete kontinuálně. Výhodou RE/MAX G8 Reality je ojedinělý pro-makléřský koncept, který nemá v českých podmínkách obdoby. Vznikl na základě inspirace, za kterou jsme se vydali až do daleké Kanady a do jedné z nejlepších evropských kanceláří RE/MAX v Portugalsku. Náš příběh si můžete přečíst zde.

„Školení, semináře, workshopy a přednášky jsou u nás na denním pořádku a většinou jsou zcela zdarma,“ vysvětluje Jan Štohanzl, jeden ze zakladatelů RE/MAX G8 Reality. „Často se stává, že když se v naší karlínské centrále sejdeme v hojnějším počtu, uděláme i neplánovaně seminář k tématu, který zrovna makléře zajímá. Jde nám o to poskytovat nejen neustálý odborný dohled, ale i motivační podporu.“

Mentoring a pomoc od zkušených kolegů

Každý nový makléř získá svého osobního mentora – buď zkušeného kolegu, nebo právě jednoho z majitelů G8, který se stane jeho osobním koučem a poradcem. „V praxi to znamená, že pokud se makléř dostane do úzkých a nebude si s čímkoliv vědět rady, může kdykoliv zvednout telefon a svému mentorovi zavolat o radu, jak postupovat“, doplňuje Jan Štohanzl.

„Velkou výhodou také je, že někteří majitelé z vedení G8 jsou zároveň lektory Akademie RE/MAX ČR. Mají tedy vždy aktuální informace z realitního trhu a znají správně všechny procesy dle etických pravidel RE/MAX, které v G8 ctíme. Etika je pro nás alfou a omegou podnikání v realitách.“

Rozjetí byznysu

Chceme, abyste se mohli plně soustředit na to podstatné – perfektní službu klientům a obchod samotný. Jednoduše, abyste začali vydělávat co nejrychleji! K tomu vám doporučíme spoustu profesionálů, kteří vám pomohou váš byznys rozhýbat.

„V RE/MAX G8 Reality máme odborníky na marketing a online trendy, stejně tak ověřené spolupracují advokáty, stěhovací firmy, geodety, designéry, home stagery, architekty, profesionální fotografy a kameramany specializující se na nemovitosti… S prověřenými odborníky můžete ihned navázat spolupráci a koncentrovat se jen na své obchodní výsledky. Kdo má nadšení a použije nástroje, které mu dáme, musí uspět,“ uzavírá Jan Štohanzl.

Přejeme vám úspěšný start vaší kariéry i šťastnou cestu za vašimi sny!

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu