Co vás čeká po nástupu do RE/MAX G8 Reality?

Rozhodli jste se, že do toho půjdete? Přemýšlíte, že se stanete úspěšným realitním makléřem RE/MAX G8 Reality? Pak vás bude jistě zajímat, co vás po podpisu smlouvy čeká. Předem vás můžeme ubezpečit, že váš život nabere zcela nové obrátky. A budou to změny k lepšímu!

Začátek podnikání

Po podpisu smlouvy o spolupráci se oficiálně stáváte podnikatelem. Gratulujeme! Nastupujete na svobodnou cestu, kdy budete konečně svým pánem. Pokud se ale rozhodnete podnikat s námi, budete moci využívat všech výhod a nadstandardního zázemí, které vám RE/MAX G8 Reality poskytuje.

Makléřem se stáváte hned

Podělte se o svou radost, řekněte všem svým přátelům a známým, že jste makléřem. Mluvte o své nové životní cestě a nebojte se „jít hned do všeho po hlavě“. Mnoho nových makléřů se takto velice rychle dostane k zakázkám a zajímavým obchodním příležitostem. A vůbec nezáleží na tom, že ještě nemají dostatečné odborné znalosti – od toho tu jsme my!

I vy můžete využít obrovské zkušenosti majitelů regionálních kanceláří, kteří se stali ve své lokalitě lídry trhu. V realitách se pohybujeme už přes 15 let a celým případem vás provedeme krok po kroku až ke zdárnému završení obchodu. Učit se budete za chodu – praxe je stejně nejlepším lektorem. Každého nováčka u nás zaučuje některý z majitelů G8 osobně, a i vy tak dostanete čas a péči, která vás rychle posune dál.

„Není důvod neuspět. Kdo má nadšení a využije všech nástrojů a znalostí, které mu v RE/MAX G8 Reality předáme, uspět prostě musí. To vám s klidem garantuju.“

Jan Štohanzl, majitel RE/MAX G8 Reality

Odbornost a certifikace

I když můžete díky naší podpoře začít obchodovat hned, na začátku kariéry vás čekají i dva povinné kurzy, které v ČR zajišťuje RE/MAX Akademie. Ta všem makléřům RE/MAX v České republice poskytuje komplexní vzdělávací program týkající se realitního trhu a odborné způsobilosti vykonávat realitní řemeslo.

  • Power start

Jedná se o čtyřdenní intenzivní školení, kde získáte znalosti potřebné pro zahájení podnikatelské činnosti. Stejně tak si osvojíte nutný odborný základ, realitní právo a legislativu. Dále se budete věnovat ekonomice, financím a seznámíte se se všemi činnostmi realitního makléře a s nimi souvisejícími procesy, které jsou základem úspěšného startu profesní kariéry.

  • Realitní profesionál

Realitní profesionál je intenzivní trénink obchodních dovedností a komunikačních schopností. Jeho cílem je přivést vás co nejrychleji k produktivitě a prvním obchodním výsledkům. Délka tréninku je 6 dnů rozdělených do 6 týdnů zakončených zkouškou (písemný test, prezentace knihy, ústní část – překonávání námitek). Z každého modulu si odnesete několik úkolů, které budete zpracovávat do dalšího setkání. Tento trénink je prakticky zaměřený a otevře vám dveře do realitního světa.

Intenzivní vzdělávání

Vzdělávat se budete kontinuálně. Výhodou RE/MAX G8 Reality je ojedinělý pro-makléřský koncept, který nemá v českých podmínkách obdoby. Vznikl na základě inspirace, za kterou jsme se vydali až do daleké Kanady a do jedné z nejlepších evropských kanceláří RE/MAX v Portugalsku. Náš příběh si můžete přečíst zde.

„Školení, semináře, workshopy a přednášky jsou u nás na denním pořádku a většinou jsou zcela zdarma,“ vysvětluje Jan Štohanzl, jeden ze zakladatelů RE/MAX G8 Reality. „Často se stává, že když se v naší karlínské centrále sejdeme v hojnějším počtu, uděláme i neplánovaně seminář k tématu, který zrovna makléře zajímá. Jde nám o to poskytovat nejen neustálý odborný dohled, ale i motivační podporu.“

Mentoring a pomoc od zkušených kolegů

Každý nový makléř získá svého osobního mentora – buď zkušeného kolegu, nebo právě jednoho z majitelů G8, který se stane jeho osobním koučem a poradcem. „V praxi to znamená, že pokud se makléř dostane do úzkých a nebude si s čímkoliv vědět rady, může kdykoliv zvednout telefon a svému mentorovi zavolat o radu, jak postupovat“, doplňuje Jan Štohanzl.

„Velkou výhodou také je, že někteří majitelé z vedení G8 jsou zároveň lektory Akademie RE/MAX ČR. Mají tedy vždy aktuální informace z realitního trhu a znají správně všechny procesy dle etických pravidel RE/MAX, které v G8 ctíme. Etika je pro nás alfou a omegou podnikání v realitách.“

Rozjetí byznysu

Chceme, abyste se mohli plně soustředit na to podstatné – perfektní službu klientům a obchod samotný. Jednoduše, abyste začali vydělávat co nejrychleji! K tomu vám doporučíme spoustu profesionálů, kteří vám pomohou váš byznys rozhýbat.

„V RE/MAX G8 Reality máme odborníky na marketing a online trendy, stejně tak ověřené spolupracují advokáty, stěhovací firmy, geodety, designéry, home stagery, architekty, profesionální fotografy a kameramany specializující se na nemovitosti… S prověřenými odborníky můžete ihned navázat spolupráci a koncentrovat se jen na své obchodní výsledky. Kdo má nadšení a použije nástroje, které mu dáme, musí uspět,“ uzavírá Jan Štohanzl.

Přejeme vám úspěšný start vaší kariéry i šťastnou cestu za vašimi sny!

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu