Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Kancelář

Ústí nad Labem

Kontaktní údaje

Realitní kancelář RE/MAX G8 Reality

Mírové náměstí 3485/35b 40001 Ústí nad Labem, Česká republika

O kanceláři

V severočeské metropoli jsme v centru všeho dění, přímo na Mírovém náměstí. Zavedená kancelář s letitou historií zde sídlí ve čtyřpatrovém rohovém domě a je realitní centrálou pro celý severočeský kraj. V rámci RE/MAX ČR získala mnohá ocenění a stejně jako většina našich kanceláří je lokálním leadrem trhu.

Hodnocení kanceláře

Hodnocení Google
4.7
Na základě 63 hodnocení
Hodnocení Facebook
js_loader

Hodnocení kanceláře

Hodnocení Google
4.7
Na základě 63 hodnocení
Hodnocení Facebook
js_loader

Makléři kanceláře

6/10
Makléř
| Kancelář Ústí nad Labem

Recenze od našich klientů

Maximální spokojenost. Komunikace, rychlost zpracování a osobní přístup.Vřele doporučuji.
Kvalitní přístup, výborné jednání, pomoc se vším. Byla jsem se službami spokojená.
Vše proběhlo absolutně hladce. Pan Jenikovský je profesionální, spolupracujeme už delší dobu.
Profesionální služby celého týmuPoděkování makléři panu J.Cilichovi.
Naprostá spokojenost s poskytovanými službami. Objektivní informace o situaci a vývoji na trhu s nemovitostmi včetně odborných doporučení. Velký dík patří makléři panu Radku Chloupkovi, který celý realitní proces úspěšně vedl. Právní stránku jistil pan advokát Mgr. Martin Křivohlavý. Vřele doporučuji služby RE/MAX G8 Reality, realitní kanceláře v Ústí nad Labem dalším zájemcům.
Jsem maximálně spokojená! Naprosto profesionální služby. Skvělý přístup a komunikace.
Prodej bytu proběhl v naprostém pořádku. Zejména musím ocenit práci realitní makléřky, která s námi pracovala dle mého názoru nadstandardním způsobem.
Velká spokojenost, přístup, služba a především makléř p. Chloupek. Můžeme jen doporučit.
Vše skvělé 🙂 doporučuji 🙂
Bemühtes, gelegentlich etwas unorganisiertes Personal. Immobilienangebote sind vielfältig, sodass man fündig werden sollte. Guter After-Contract-Service.
S realitní kanceláří RE/MAX G8 Reality, Ústí nad Labem jsem velice spokojen. Realitní makléř byl profesionálně na výši, aktivně řešil vyhledávání zájemců a všechny okolnosti realizace pronájmu bytu.
profesionální, rychlé jednání, kvalitní služby, vřele doporučuji
Spolupráce probíhala naprosto k naší spokojenosti. Mohu tedy doporučit.
S RK Remax jsem maximálně spokojená. Na starost nás měla slečna Tereza Babušíková, která je neskutečně milá. Všechno zařídila, pokud bylo potřeba něco podepsat, tak za mnou přijela domů a vždycky se přizpůsobila jak jsem potřebovala já. Doporučuji tuto RK.
Nyní jsem poprvé využila služeb vaší RK k prodeji nemovitosti a nečekala jsem tak precizní práci konkrétně p.Petra Němečka. Od začátku až do konce perfektní komunikace, rychlost,spolehlivost a v určitých chvílích i velká trpělivost. Za mě budu rozhodně doporučovat dál a pokud se mi objeví příležitost ke koupi či prodeji nemovitosti obrátím se právě na něho. Velké díky 🙂
Celým procesem nákupu nemovitosti mě provedla p. Štarhová. Chtěl bych ocenit její profesionalitu a zároveň i přesah do oblasti financování, který mi ušetřil starosti a pravděpodobně i náklady. Rozhodně bych tuto realitní kancelář doporučil.
Od začátku do konce celého procesu koupě bytu profesionální a ochotný přístup. Mohu jen doporučit!
Vše perfektně fungovalo, co se domluvilo to platilo. Pan makléř Chloupek profesionál ve všech úhlech pohledu. 10bodů z 10ti.
Bezproblémový, profesionální přístup
Vic jak maximální spokojenost profesionální přístup i výsledek.......Mohu jen doporučit
Doporučuji se obracet na tuto realitní kancelář všem, kteří jsou zvyklí na odbornost, profesionalitu, spolehlivost, komplexnost a rychlost, což je u prodeje i nákupu nemovitostí nesmírně důležité.
Velmi spokojená s touto realitní kanceláří. Profesionální přístup, výborná komunikace, skvělý servis. Děkuji
Dobrý den chtěli bychom poděkovat panu makléři Cilichovi i panu doktoru Křivohlavému při berzproblémovém koupi domu.
Profesionální přístup, ochota mohu jen doporučit.
100% spokojenost ✌️👍
Za mě velká spokojenost s jednáním ze strany REMAX, včasné informování o všech následných krocích, vycházení vstříc a profesionální přístup. Za mě doporučuji.
Realitní kancelář poskytuje kvalitní služby, se službami jsme byli spokojeni, poskytují služby na úrovni.
Naprostá spokojenost, rychlost jednání, právnické služby, příjemné jednání. Profesionalita.
Realitku RE/MAX vřele doporučuji všem, kteří chtěji rychle, bezproblémově a ke své spokojenosti prodat svou nemovitost. Oceňuji i práci makléře p.Cilicha, který zařídil možné i nemožné. Pokud bude v budoucnu potřeba, rád služby RE/MAX a p. Cilicha znovu využiji.
S panem Jeníkovským a jeho službami, co se týkalo prodeje mého bytu, jsem byla velmi spokojená. Žiji v zahraničí a jeho profesionální přístup k věci, spolehlivost a rychlost v jednání mi vše ulehčilo. Tohoto makléře mohu ostatním jen doporučit.
Také jsem byla maximálně spokojená. Jen tak dál. Úžasná spoluprace. Pan Mrnak skvělý člověk.
Krásné prostředí na vysoké úrovni.
Služeb RE/MAXu jsem využil již několikrát, vždy k maximální spokojenosti. Oceňuji snahu najít řešení přijatelná pro všechny zúčastněné, slušnost a profesionální přístup.
Všechno proběhlo tak, jak má - plná spokojenost.
Nejlepší realitka,kterou znám 👍
Jsou to zkušení odborníci. 100% důvěra.
Profesionální přístup makléřů, neměl jsem s nimi problém
Další recenzejs_loader

Napište nám vlastní recenzi

Informace o kanceláři

Jsme RE/MAX G8 Reality. 21 kanceláří pod jednou silnou značkou. Rosteme s vámi!

RE/MAX G8 Reality je zcela jedinečný koncept, který vznikl spojením úspěšných realitních kanceláří do jedné sítě. Našich 21 poboček RE/MAX G8 Reality najdete jak v Čechách, tak na Moravě. Díky vzájemné spolupráci poskytujeme makléřům nadstandardní zázemí a vzdělání, klientům prvotřídní realitní služby. Rosteme spolu s vámi.

Naše vize: Spokojený makléř znamená spokojené klienty. A vaše spokojenost je naším nejvyšším cílem.

Chceme docela jednoduchou věc – vytvořit takové prostředí, ve kterém budou naši makléři odvádět tu nejlepší práci. Setkáváme se, vzděláváme se a inspirujeme se navzájem. Uvědomujeme si, že jen spokojení makléři nabízejí klientům ty nejlepší služby.

Poznejte naše pravidla:

  • Být makléřem není jenom práce, je to životní styl.
  • Etika podnikání je pro nás nejdůležitější. Máme jasně nastavené hodnoty.
  • Umíme naslouchat. Našim klientům pomáháme v nelehkých životních situacích.
  • Máme pokoru a stále se učíme novým věcem. Díky tomu se neustále posouváme kupředu.
  • Máme pokoru, učíme se nové věci, umíme naslouchat a inspirovat se.

 

Vzdělávání je jedna z hlavních hodnot RE/MAX G8 Reality.

Nejlepší světové kanceláře investují do vzdělávání svých makléřů značnou část rozpočtu, času i invence. A my se nejlepšími inspirujeme. Vzdělání makléřům RE/MAX G8 Reality poskytujeme v průběhu celého roku kontinuálně. V současné době jsme semináře z velké části přesunuli do online prostředí. Webináře, online konference a mentoring jsou u nás na denním pořádku.

Jak vznikl fascinující příběh RE/MAX G8 Reality?

Na počátku byla vize majitelů několika kanceláří pod značkou RE/MAX: „Posunout byznys zase o kus dál a zaměřit se vedle naplňování klientských potřeb a kodexů ještě více na promakléřský přístup.“ Nabízela se jedna zajímavá cesta – spojit síly s ostatními kancelářemi v různých městech ČR.

Psal se rok 2014 a my jsme začali pátrat v zahraničí, zda podobný koncept existuje. Brzy se ukázalo, že podobnou myšlenku měli kolegové v Kanadě. Netrvalo dlouho a majitelé kanceláří, tvořící dnešní jádro G8, vyrazili na stáž do kanadského Ontaria.

Kanadský BIG DREAM a portugalská inspirace

V Kanadě jsme se přesvědčili, jak takový model funguje v praxi. Obrovské centrály tvořící sídlo pro 200 až 600 lidí svým makléřům poskytovaly naprosto přepychový servis – každodenní semináře, školení, poradenství, administrativní, právní i technologickou podporu.

„Makléři se díky tomu mohli plně koncentrovat na svou roli – poskytovat bezvadný servis klientům – to byl směr, kterým jsme se chtěli vydat i v České republice,“ přibližuje Jan Štohanzl.
Kanadský big dream byl velmi inspirativní, avšak nepřenositelný do našich evropských podmínek. Kolegové se ale nevzdali a skládali další střípky mozaiky, až objevili podobný fungující koncept u portugalských kolegů.
Následovala další stáž v RE/MAX v Portugalsku. „A hned po prvních hodinách jsme měli jasno. Našli jsme cestu, jak sny převést do reality. Získali jsme patřičné know how i obchodní postupy, které jsme záhy aplikovali v České republice.“
A tak vznikl v roce 2018 unikátní koncept RE/MAX G8 Reality. Od té doby jsme rozšířili naši působnost po celé ČR a Moravě, naše řady posílili noví makléři i mnoho spokojených klientů. „Pravidelně se umísťujeme v celonárodních i evropských žebříčcích nejlepších makléřů a kanceláří RE/MAX. To je pro nás potvrzením, že jdeme správnou cestou.“