Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Kancelář

Litoměřice

Kontaktní údaje

Realitní kancelář RE/MAX G8 Reality

Novobranská 75/3, 41201, Litoměřice, Česká republika

O kanceláři

V malebné uličce historického srdce města, které je památkově chráněno, naleznete naši litoměřickou kancelář. Novobranská ulice vede přímo na Mírové náměstí, které je od nás jen pár kroků. Při příchodu vás uvítá naše asistentka a uvede vás do prosvětlených kanceláří, kde se vám budeme věnovat. Těšíme se na návštěvu!

Hodnocení kanceláře

Hodnocení Google
4.0
Na základě 20 hodnocení
Hodnocení Facebook
js_loader

Hodnocení kanceláře

Hodnocení Google
4.0
Na základě 20 hodnocení
Hodnocení Facebook
js_loader

Makléři kanceláře

6/10
Makléř
| Kancelář Litoměřice

Recenze od našich klientů

Velká spokojenost s panem makléřem Alešem Čížkem. Průběžně nás informoval o průběhu prodeje,rychlé prodání nemovitosti a celkové vystupování a jednání na jedničku. Mohu jen a jen doporučit :)Čejková Marie
Velmi kvalitní a rychlé služby. Vše bylo tak, jak jsme se předem dohodli. Nic jsem nemusela obehavat, kancelář za mě vše v pořádku vyřídila. Moc děkuji za spolupráci a všem tuto společnost vřele doporučuji 🙂
Byl jsem spokojen na 100 %. Přístup všech profesionální.
Perfektní spolupráce. Sto ze sta 🙂
Velice profesionální přístup, kompetentní a seriózní jednání, litoměřickou kancelář, konkrétně pana Martina Lamoše jednoznačně doporučuji.
Jednání bylo bezproblémové, vstřícné a velmi flexibilní. Mám dobrou zkušenost.
několikrát jsem jednal s panem Alešem Čížkem, jak o pronájmu, prodeji, koupi. naprosto profesionální jednání, vše zařízeno do posledního detailu, v podstatě lze říci, že jsem se o nic nestaral. z mé strany úplná spokojenost
Další recenzejs_loader

Napište nám vlastní recenzi

Informace o kanceláři

Jsme RE/MAX G8 Reality. 21 kanceláří pod jednou silnou značkou. Rosteme s vámi!

RE/MAX G8 Reality je zcela jedinečný koncept, který vznikl spojením úspěšných realitních kanceláří do jedné sítě. Našich 21 poboček RE/MAX G8 Reality najdete jak v Čechách, tak na Moravě. Díky vzájemné spolupráci poskytujeme makléřům nadstandardní zázemí a vzdělání, klientům prvotřídní realitní služby. Rosteme spolu s vámi.

Naše vize: Spokojený makléř znamená spokojené klienty. A vaše spokojenost je naším nejvyšším cílem.

Chceme docela jednoduchou věc – vytvořit takové prostředí, ve kterém budou naši makléři odvádět tu nejlepší práci. Setkáváme se, vzděláváme se a inspirujeme se navzájem. Uvědomujeme si, že jen spokojení makléři nabízejí klientům ty nejlepší služby.

Poznejte naše pravidla:

  • Být makléřem není jenom práce, je to životní styl.
  • Etika podnikání je pro nás nejdůležitější. Máme jasně nastavené hodnoty.
  • Umíme naslouchat. Našim klientům pomáháme v nelehkých životních situacích.
  • Máme pokoru a stále se učíme novým věcem. Díky tomu se neustále posouváme kupředu.
  • Máme pokoru, učíme se nové věci, umíme naslouchat a inspirovat se.

 

Vzdělávání je jedna z hlavních hodnot RE/MAX G8 Reality.

Nejlepší světové kanceláře investují do vzdělávání svých makléřů značnou část rozpočtu, času i invence. A my se nejlepšími inspirujeme. Vzdělání makléřům RE/MAX G8 Reality poskytujeme v průběhu celého roku kontinuálně. V současné době jsme semináře z velké části přesunuli do online prostředí. Webináře, online konference a mentoring jsou u nás na denním pořádku.

Jak vznikl fascinující příběh RE/MAX G8 Reality?

Na počátku byla vize majitelů několika kanceláří pod značkou RE/MAX: „Posunout byznys zase o kus dál a zaměřit se vedle naplňování klientských potřeb a kodexů ještě více na promakléřský přístup.“ Nabízela se jedna zajímavá cesta – spojit síly s ostatními kancelářemi v různých městech ČR.

Psal se rok 2014 a my jsme začali pátrat v zahraničí, zda podobný koncept existuje. Brzy se ukázalo, že podobnou myšlenku měli kolegové v Kanadě. Netrvalo dlouho a majitelé kanceláří, tvořící dnešní jádro G8, vyrazili na stáž do kanadského Ontaria.

Kanadský BIG DREAM a portugalská inspirace

V Kanadě jsme se přesvědčili, jak takový model funguje v praxi. Obrovské centrály tvořící sídlo pro 200 až 600 lidí svým makléřům poskytovaly naprosto přepychový servis – každodenní semináře, školení, poradenství, administrativní, právní i technologickou podporu.

„Makléři se díky tomu mohli plně koncentrovat na svou roli – poskytovat bezvadný servis klientům – to byl směr, kterým jsme se chtěli vydat i v České republice,“ přibližuje Jan Štohanzl.
Kanadský big dream byl velmi inspirativní, avšak nepřenositelný do našich evropských podmínek. Kolegové se ale nevzdali a skládali další střípky mozaiky, až objevili podobný fungující koncept u portugalských kolegů.
Následovala další stáž v RE/MAX v Portugalsku. „A hned po prvních hodinách jsme měli jasno. Našli jsme cestu, jak sny převést do reality. Získali jsme patřičné know how i obchodní postupy, které jsme záhy aplikovali v České republice.“
A tak vznikl v roce 2018 unikátní koncept RE/MAX G8 Reality. Od té doby jsme rozšířili naši působnost po celé ČR a Moravě, naše řady posílili noví makléři i mnoho spokojených klientů. „Pravidelně se umísťujeme v celonárodních i evropských žebříčcích nejlepších makléřů a kanceláří RE/MAX. To je pro nás potvrzením, že jdeme správnou cestou.“