Kancelář

Kolín

Kontaktní údaje

Realitní kancelář RE/MAX G8 Reality

Václavská 864, 28002, Kolín, Česká republika

O kanceláři

Přesídlili jsme. V Kolíně máme zbrusu novou kancelář v rohovém proskleném domě na rozhraní ulic Václavská a Kmochova. Útulné, přitom moderní a vzdušné prostory jsou ideální pro jednání a příjemné povídání u kávy. Leží na hranici centra města, v blízkosti prvorepublikové vilové zástavby. Hned vedle nás je známá žlutá budova okresního soudu.

Hodnocení kanceláře

Hodnocení Google
4.7
Na základě 37 hodnocení
Hodnocení Facebook

Hodnocení kanceláře

Hodnocení Google
4.7
Na základě 37 hodnocení
Hodnocení Facebook

Makléři kanceláře

6/10
Makléř

Recenze od našich klientů

Ales Sinor
Ales Sinor
Luboš Holub zaručí 100% spokojenost 👍
Tomas k
Tomas k
Luboše Holuba mohu 100% doporučit 👍
Lukáš Vízner
Lukáš Vízner
Vřele doporučuji pana Luboše Holuba. Velmi rychlý a profesionální přístup.
Václav Arnold
Václav Arnold
Vřele doporučuji pana Luboše Holuba. Velmi milý a profesionální přístup.
Monika Seifertova
Monika Seifertova
Nemovitost jsme prodávali přes paní Marcelu Kvízovou. Paní Marcela byla velice profesionální, empatická, o vše se postarala a nemovitost se prodala neskutečně rychle a ještě za víc peněz než se plánovalo. Doporučuji ❤️
Lucie Zatočilová
Lucie Zatočilová
Maximální spokojenost s přístupem realitni kanceláře. Spolehlivost, ochota, výborná komunikace, rychlé jednání a dobré znalosti v oboru. Vřele doporučuji Marcelu Kvízovou...
Martin Kavický
Martin Kavický
Marcela Kvízová 🔝👍
Petra Boumová
Petra Boumová
Doporučuji Re/Max G8. Konkrétně paní Marcelu Kvízovou, je velmi ochotná a 100% profesionální.
Ondřej Petrášek
Ondřej Petrášek
Pan Holub mi již několik let pomáhá s pronájmem bytu v Poděbradech. Jsem s jeho přístupem maximálně spokojený.
Monika
Monika
Vše super, spokojenost. Vše co bylo potřeba rychle vyřízeno. Milý a profesionální přístup p. Luboše Holuba. Rádi zase příště využijeme Vašich služeb.
michal modrovic
michal modrovic
Luboš Holub nám prodával bytovou jednotku. Velice oceňuji jeho profesionální přístup, znalost realitního trhu a přátelské jednání. Zájemce nám našel do týdne a podpis rezervační smlouvy do dvou týdnů.Vřele pana Holuba doporučuji!
Jan Konůpek
Jan Konůpek
Díky RK Remax a speciálně p.Luboši Holubovi. Koupě domu proběhla naprosto bez problémů, pan Holub byl velmi ochotný, vždy vše co jsem potřeboval, tak vysvětlil. Mohu jen doporučit.
Luděk Laš
Luděk Laš
Příjemné prostředí i lidé
Marek Noháč
Marek Noháč
Josef Novotný
Josef Novotný
Mockrát děkuji panu Holubovi za zprostředkování prodeje rodinného domu. Vše proběhlo dle mých představ. Budu pana Holuba dále doporučovat.
Zuzana Fišerová
Zuzana Fišerová
Byla jsem velmi spokojena, naprosto profesionální přístup. Velmi ochotný. Vše proběhlo hladce a rychle. Pana Holuba můžu jen doporučit.
Smazi
Smazi
S panem Holubem jsem řešil prodej bytu, jeho profesionální a rychlý přístup mě nadchnul , nemá problém věci řešit během víkendu. Kdykoli se na něj opět obrátím.
Nikola Kacerova
Nikola Kacerova
Děkuji kanceláři Remax za zprostředkování pronájmu nemovitosti. Vše proběhlo bez problémů k mé spokojenosti, od výběru spolehlivého klienta až k přepisu energií.V případě potřeby se na tuto kancelář opět ráda obrátím.
Jaromír Andres
Jaromír Andres
Dobry den, dekuji panu Holubovi za jeho vstřícný a profesionální pristup při zprostředkování koupě pozemku.Jeho služby doporucuji.
Lukas Janeba
Lukas Janeba
Se službami Luboše Holuba jsem byl nadmíru spokojen.
Pavel Vlček
Pavel Vlček
Luboš Holub je kvalitní a spolehlivý makléř, hned bych se na něj znovu obrátil.Vřele doporučuji.
Petra Šťastná
Petra Šťastná
Marcel Szcz
Marcel Szcz
Pája Caltová
Pája Caltová
Miloš Vosáhlo
Miloš Vosáhlo
“Vřele doporučuji pana Mgr. Jaroslava Slavotínka. Lidský přístup, poskytnuté služby, odbornost a znalost oboru, doplněné o vynikající zázemí RK, vedly k profesionálnímu prodeji naší nemovitosti. Nadstandardní přístup pro úplně nové klienty. Poskytnuté služby panem Slavotínkem skutečně na nejvyšší úrovni.”
Josef Domácí
Josef Domácí
Ondřej Duda
Ondřej Duda
Karin Sýkorová
Karin Sýkorová
Jiří Zelenka
Jiří Zelenka
Jsem Velmi spokojen s přístupem pana Ryšána z firmy Re/max. Mohu jej doporučit
Vít Vála
Vít Vála
Skvělá káva.
Miroslav Hodina
Miroslav Hodina
Parta fajn lidí co plní sny o domovech ...
Libor Milaberský
Libor Milaberský
Klasická realitka, kde poskytují všechny klasické služby.
Владимир С
Владимир С
Ilona Černá
Ilona Černá
"Ilona Černá je velice příjemná, milá, ale i rázná žena, která umí poradit, povzbudit i pomoci. Doporučuji, je nejlepší!"
Další recenze

Napište nám vlastní recenzi

Informace o kanceláři

Jsme RE/MAX G8 Reality. 21 kanceláří pod jednou silnou značkou. Rosteme s vámi!

RE/MAX G8 Reality je zcela jedinečný koncept, který vznikl spojením úspěšných realitních kanceláří do jedné sítě. Našich 21 poboček RE/MAX G8 Reality najdete jak v Čechách, tak na Moravě. Díky vzájemné spolupráci poskytujeme makléřům nadstandardní zázemí a vzdělání, klientům prvotřídní realitní služby. Rosteme spolu s vámi.

Naše vize: Spokojený makléř znamená spokojené klienty. A vaše spokojenost je naším nejvyšším cílem.

Chceme docela jednoduchou věc – vytvořit takové prostředí, ve kterém budou naši makléři odvádět tu nejlepší práci. Setkáváme se, vzděláváme se a inspirujeme se navzájem. Uvědomujeme si, že jen spokojení makléři nabízejí klientům ty nejlepší služby.

Poznejte naše pravidla:

  • Být makléřem není jenom práce, je to životní styl.
  • Etika podnikání je pro nás nejdůležitější. Máme jasně nastavené hodnoty.
  • Umíme naslouchat. Našim klientům pomáháme v nelehkých životních situacích.
  • Máme pokoru a stále se učíme novým věcem. Díky tomu se neustále posouváme kupředu.
  • Máme pokoru, učíme se nové věci, umíme naslouchat a inspirovat se.

 

Vzdělávání je jedna z hlavních hodnot RE/MAX G8 Reality.

Nejlepší světové kanceláře investují do vzdělávání svých makléřů značnou část rozpočtu, času i invence. A my se nejlepšími inspirujeme. Vzdělání makléřům RE/MAX G8 Reality poskytujeme v průběhu celého roku kontinuálně. V současné době jsme semináře z velké části přesunuli do online prostředí. Webináře, online konference a mentoring jsou u nás na denním pořádku.

Jak vznikl fascinující příběh RE/MAX G8 Reality?

Na počátku byla vize majitelů několika kanceláří pod značkou RE/MAX: „Posunout byznys zase o kus dál a zaměřit se vedle naplňování klientských potřeb a kodexů ještě více na promakléřský přístup.“ Nabízela se jedna zajímavá cesta – spojit síly s ostatními kancelářemi v různých městech ČR.

Psal se rok 2014 a my jsme začali pátrat v zahraničí, zda podobný koncept existuje. Brzy se ukázalo, že podobnou myšlenku měli kolegové v Kanadě. Netrvalo dlouho a majitelé kanceláří, tvořící dnešní jádro G8, vyrazili na stáž do kanadského Ontaria.

Kanadský BIG DREAM a portugalská inspirace

V Kanadě jsme se přesvědčili, jak takový model funguje v praxi. Obrovské centrály tvořící sídlo pro 200 až 600 lidí svým makléřům poskytovaly naprosto přepychový servis – každodenní semináře, školení, poradenství, administrativní, právní i technologickou podporu.

„Makléři se díky tomu mohli plně koncentrovat na svou roli – poskytovat bezvadný servis klientům – to byl směr, kterým jsme se chtěli vydat i v České republice,“ přibližuje Jan Štohanzl.
Kanadský big dream byl velmi inspirativní, avšak nepřenositelný do našich evropských podmínek. Kolegové se ale nevzdali a skládali další střípky mozaiky, až objevili podobný fungující koncept u portugalských kolegů.
Následovala další stáž v RE/MAX v Portugalsku. „A hned po prvních hodinách jsme měli jasno. Našli jsme cestu, jak sny převést do reality. Získali jsme patřičné know how i obchodní postupy, které jsme záhy aplikovali v České republice.“
A tak vznikl v roce 2018 unikátní koncept RE/MAX G8 Reality. Od té doby jsme rozšířili naši působnost po celé ČR a Moravě, naše řady posílili noví makléři i mnoho spokojených klientů. „Pravidelně se umísťujeme v celonárodních i evropských žebříčcích nejlepších makléřů a kanceláří RE/MAX. To je pro nás potvrzením, že jdeme správnou cestou.“