Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Kancelář

Kolín

Kontaktní údaje

Realitní kancelář RE/MAX G8 Reality

Václavská 864, 28002, Kolín, Česká republika

O kanceláři

Přesídlili jsme. V Kolíně máme zbrusu novou kancelář v rohovém proskleném domě na rozhraní ulic Václavská a Kmochova. Útulné, přitom moderní a vzdušné prostory jsou ideální pro jednání a příjemné povídání u kávy. Leží na hranici centra města, v blízkosti prvorepublikové vilové zástavby. Hned vedle nás je známá žlutá budova okresního soudu.

Hodnocení kanceláře

Hodnocení Google
4.7
Na základě 42 hodnocení
Hodnocení Facebook
js_loader

Hodnocení kanceláře

Hodnocení Google
4.7
Na základě 42 hodnocení
Hodnocení Facebook
js_loader

Makléři kanceláře

6/10
Makléř
| Kancelář Kolín

Recenze od našich klientů

Výborné služby, celková spokojenost. Vše bez starostí. Seriózní jednání.
Naprostá spokojenost s paní Burdovou.
Děkujeme paní Kláře Plaché za profesionální a milý přístup při zprostředkování koupě a následného pronájmu bytu v Kolíně. Vše proběhlo hladce a k oboustranné spokojenosti.
Paní Marcela Kvizova je top profesionál v oblasti obchodu s realitami a firma RE/MAX i jejím prostřednictvím má úžasné renome. Kupovali jsme dům a zároveň prodávali 2 byty, vše záviselo na provázání všech tří obchodů, které paní Kvizova zvládla s absolutním klidem a profesionalitou. Děkujeme.
Děkuji za vynikající služby při koupi pozemků makléřce Martě Sýkorové. Dostal jsem veškeré podklady k využití pozemků s vyjádřením úřadů, prostě vše co bylo třeba. Současně děkuji Mgr. Tereze Klečkové, která připravila kupní smlouvy a zajišťovala advokátní úschovu. Doporučuji !
Luboš Holub zaručí 100% spokojenost 👍
Luboše Holuba mohu 100% doporučit 👍
Vřele doporučuji pana Luboše Holuba. Velmi rychlý a profesionální přístup.
Vřele doporučuji pana Luboše Holuba. Velmi milý a profesionální přístup.
Nemovitost jsme prodávali přes paní Marcelu Kvízovou. Paní Marcela byla velice profesionální, empatická, o vše se postarala a nemovitost se prodala neskutečně rychle a ještě za víc peněz než se plánovalo. Doporučuji ❤️
Maximální spokojenost s přístupem realitni kanceláře. Spolehlivost, ochota, výborná komunikace, rychlé jednání a dobré znalosti v oboru. Vřele doporučuji Marcelu Kvízovou...
Marcela Kvízová 🔝👍
Doporučuji Re/Max G8. Konkrétně paní Marcelu Kvízovou, je velmi ochotná a 100% profesionální.
Vše super, spokojenost. Vše co bylo potřeba rychle vyřízeno. Milý a profesionální přístup p. Luboše Holuba. Rádi zase příště využijeme Vašich služeb.
Luboš Holub nám prodával bytovou jednotku. Velice oceňuji jeho profesionální přístup, znalost realitního trhu a přátelské jednání. Zájemce nám našel do týdne a podpis rezervační smlouvy do dvou týdnů.Vřele pana Holuba doporučuji!
Díky RK Remax a speciálně p.Luboši Holubovi. Koupě domu proběhla naprosto bez problémů, pan Holub byl velmi ochotný, vždy vše co jsem potřeboval, tak vysvětlil. Mohu jen doporučit.
Příjemné prostředí i lidé
Děkuji kanceláři Remax za zprostředkování pronájmu nemovitosti. Vše proběhlo bez problémů k mé spokojenosti, od výběru spolehlivého klienta až k přepisu energií.V případě potřeby se na tuto kancelář opět ráda obrátím.
Dobry den, dekuji panu Holubovi za jeho vstřícný a profesionální pristup při zprostředkování koupě pozemku.Jeho služby doporucuji.
Se službami Luboše Holuba jsem byl nadmíru spokojen.
Luboš Holub je kvalitní a spolehlivý makléř, hned bych se na něj znovu obrátil.Vřele doporučuji.
“Vřele doporučuji pana Mgr. Jaroslava Slavotínka. Lidský přístup, poskytnuté služby, odbornost a znalost oboru, doplněné o vynikající zázemí RK, vedly k profesionálnímu prodeji naší nemovitosti. Nadstandardní přístup pro úplně nové klienty. Poskytnuté služby panem Slavotínkem skutečně na nejvyšší úrovni.”
Jsem Velmi spokojen s přístupem pana Ryšána z firmy Re/max. Mohu jej doporučit
Skvělá káva.
Parta fajn lidí co plní sny o domovech ...
Klasická realitka, kde poskytují všechny klasické služby.
"Ilona Černá je velice příjemná, milá, ale i rázná žena, která umí poradit, povzbudit i pomoci. Doporučuji, je nejlepší!"
Další recenzejs_loader

Napište nám vlastní recenzi

Informace o kanceláři

Jsme RE/MAX G8 Reality. 21 kanceláří pod jednou silnou značkou. Rosteme s vámi!

RE/MAX G8 Reality je zcela jedinečný koncept, který vznikl spojením úspěšných realitních kanceláří do jedné sítě. Našich 21 poboček RE/MAX G8 Reality najdete jak v Čechách, tak na Moravě. Díky vzájemné spolupráci poskytujeme makléřům nadstandardní zázemí a vzdělání, klientům prvotřídní realitní služby. Rosteme spolu s vámi.

Naše vize: Spokojený makléř znamená spokojené klienty. A vaše spokojenost je naším nejvyšším cílem.

Chceme docela jednoduchou věc – vytvořit takové prostředí, ve kterém budou naši makléři odvádět tu nejlepší práci. Setkáváme se, vzděláváme se a inspirujeme se navzájem. Uvědomujeme si, že jen spokojení makléři nabízejí klientům ty nejlepší služby.

Poznejte naše pravidla:

  • Být makléřem není jenom práce, je to životní styl.
  • Etika podnikání je pro nás nejdůležitější. Máme jasně nastavené hodnoty.
  • Umíme naslouchat. Našim klientům pomáháme v nelehkých životních situacích.
  • Máme pokoru a stále se učíme novým věcem. Díky tomu se neustále posouváme kupředu.
  • Máme pokoru, učíme se nové věci, umíme naslouchat a inspirovat se.

 

Vzdělávání je jedna z hlavních hodnot RE/MAX G8 Reality.

Nejlepší světové kanceláře investují do vzdělávání svých makléřů značnou část rozpočtu, času i invence. A my se nejlepšími inspirujeme. Vzdělání makléřům RE/MAX G8 Reality poskytujeme v průběhu celého roku kontinuálně. V současné době jsme semináře z velké části přesunuli do online prostředí. Webináře, online konference a mentoring jsou u nás na denním pořádku.

Jak vznikl fascinující příběh RE/MAX G8 Reality?

Na počátku byla vize majitelů několika kanceláří pod značkou RE/MAX: „Posunout byznys zase o kus dál a zaměřit se vedle naplňování klientských potřeb a kodexů ještě více na promakléřský přístup.“ Nabízela se jedna zajímavá cesta – spojit síly s ostatními kancelářemi v různých městech ČR.

Psal se rok 2014 a my jsme začali pátrat v zahraničí, zda podobný koncept existuje. Brzy se ukázalo, že podobnou myšlenku měli kolegové v Kanadě. Netrvalo dlouho a majitelé kanceláří, tvořící dnešní jádro G8, vyrazili na stáž do kanadského Ontaria.

Kanadský BIG DREAM a portugalská inspirace

V Kanadě jsme se přesvědčili, jak takový model funguje v praxi. Obrovské centrály tvořící sídlo pro 200 až 600 lidí svým makléřům poskytovaly naprosto přepychový servis – každodenní semináře, školení, poradenství, administrativní, právní i technologickou podporu.

„Makléři se díky tomu mohli plně koncentrovat na svou roli – poskytovat bezvadný servis klientům – to byl směr, kterým jsme se chtěli vydat i v České republice,“ přibližuje Jan Štohanzl.
Kanadský big dream byl velmi inspirativní, avšak nepřenositelný do našich evropských podmínek. Kolegové se ale nevzdali a skládali další střípky mozaiky, až objevili podobný fungující koncept u portugalských kolegů.
Následovala další stáž v RE/MAX v Portugalsku. „A hned po prvních hodinách jsme měli jasno. Našli jsme cestu, jak sny převést do reality. Získali jsme patřičné know how i obchodní postupy, které jsme záhy aplikovali v České republice.“
A tak vznikl v roce 2018 unikátní koncept RE/MAX G8 Reality. Od té doby jsme rozšířili naši působnost po celé ČR a Moravě, naše řady posílili noví makléři i mnoho spokojených klientů. „Pravidelně se umísťujeme v celonárodních i evropských žebříčcích nejlepších makléřů a kanceláří RE/MAX. To je pro nás potvrzením, že jdeme správnou cestou.“