Kancelář

Děčín

Kontaktní údaje

Realitní kancelář RE/MAX G8 Reality

Zámecká 1069/1, 40502, Děčín, Česká republika

O kanceláři

V Děčíně jsme přesídlili do nových prostor. Krásná moderní kancelář v srdci města, za řekou, leží na rohu Zámecké a Tyršovy ulice. Určitě nás neminete, výloha v klasickém barevném provedení s našimi logy vás upoutá už zdálky. Stavte se na nezávaznou konzultaci, nebo se jen podívat a popovídat si nad dobrou kávou o vývoji realitního trhu.

Hodnocení kanceláře

Hodnocení Google
4.1
Na základě 14 hodnocení
Hodnocení Facebook

Hodnocení kanceláře

Hodnocení Google
4.1
Na základě 14 hodnocení
Hodnocení Facebook

Makléři kanceláře

6/10
Makléř

Recenze od našich klientů

Silvia Finsterlova
Silvia Finsterlova
cascharel. amor
cascharel. amor
Ladislav Zoubek
Ladislav Zoubek
Oceňujeme profesionální, ale přesto lidský přístup. I když jsme v prvním případě o koupi bytu neuspěli (byla dána vyšší nabídka), dostali jsme od Vás další tip na podobný byt a tentokrát už to vyšlo! Děkujeme
Jakub Bureš
Jakub Bureš
Fajdzas
Fajdzas
Chalupa nabídnuta k prodeji, odhad velmi rychle, vše šlo jak po másle, prodejní cena předčila očekávání, velmi profesionální přístup, vřele doporučujeme....
JAROSLAVA VESELÁ
JAROSLAVA VESELÁ
Alexandr Miško
Alexandr Miško
Lukas Trnka
Lukas Trnka
Michal Skládal
Michal Skládal
Velmi ochotný a vstřícný přístup Nechal jsem si zde dělat cenový odhad pozemku
Miroslav Sinkora
Miroslav Sinkora
Rudolf Zak
Rudolf Zak
Tyršova ul. Děčín
Jan Richter - RE/MAX G8
Jan Richter - RE/MAX G8
Další recenze

Napište nám vlastní recenzi

Informace o kanceláři

Jsme RE/MAX G8 Reality. 21 kanceláří pod jednou silnou značkou. Rosteme s vámi!

RE/MAX G8 Reality je zcela jedinečný koncept, který vznikl spojením úspěšných realitních kanceláří do jedné sítě. Našich 21 poboček RE/MAX G8 Reality najdete jak v Čechách, tak na Moravě. Díky vzájemné spolupráci poskytujeme makléřům nadstandardní zázemí a vzdělání, klientům prvotřídní realitní služby. Rosteme spolu s vámi.

Naše vize: Spokojený makléř znamená spokojené klienty. A vaše spokojenost je naším nejvyšším cílem.

Chceme docela jednoduchou věc – vytvořit takové prostředí, ve kterém budou naši makléři odvádět tu nejlepší práci. Setkáváme se, vzděláváme se a inspirujeme se navzájem. Uvědomujeme si, že jen spokojení makléři nabízejí klientům ty nejlepší služby.

Poznejte naše pravidla:

  • Být makléřem není jenom práce, je to životní styl.
  • Etika podnikání je pro nás nejdůležitější. Máme jasně nastavené hodnoty.
  • Umíme naslouchat. Našim klientům pomáháme v nelehkých životních situacích.
  • Máme pokoru a stále se učíme novým věcem. Díky tomu se neustále posouváme kupředu.
  • Máme pokoru, učíme se nové věci, umíme naslouchat a inspirovat se.

 

Vzdělávání je jedna z hlavních hodnot RE/MAX G8 Reality.

Nejlepší světové kanceláře investují do vzdělávání svých makléřů značnou část rozpočtu, času i invence. A my se nejlepšími inspirujeme. Vzdělání makléřům RE/MAX G8 Reality poskytujeme v průběhu celého roku kontinuálně. V současné době jsme semináře z velké části přesunuli do online prostředí. Webináře, online konference a mentoring jsou u nás na denním pořádku.

Jak vznikl fascinující příběh RE/MAX G8 Reality?

Na počátku byla vize majitelů několika kanceláří pod značkou RE/MAX: „Posunout byznys zase o kus dál a zaměřit se vedle naplňování klientských potřeb a kodexů ještě více na promakléřský přístup.“ Nabízela se jedna zajímavá cesta – spojit síly s ostatními kancelářemi v různých městech ČR.

Psal se rok 2014 a my jsme začali pátrat v zahraničí, zda podobný koncept existuje. Brzy se ukázalo, že podobnou myšlenku měli kolegové v Kanadě. Netrvalo dlouho a majitelé kanceláří, tvořící dnešní jádro G8, vyrazili na stáž do kanadského Ontaria.

Kanadský BIG DREAM a portugalská inspirace

V Kanadě jsme se přesvědčili, jak takový model funguje v praxi. Obrovské centrály tvořící sídlo pro 200 až 600 lidí svým makléřům poskytovaly naprosto přepychový servis – každodenní semináře, školení, poradenství, administrativní, právní i technologickou podporu.

„Makléři se díky tomu mohli plně koncentrovat na svou roli – poskytovat bezvadný servis klientům – to byl směr, kterým jsme se chtěli vydat i v České republice,“ přibližuje Jan Štohanzl.
Kanadský big dream byl velmi inspirativní, avšak nepřenositelný do našich evropských podmínek. Kolegové se ale nevzdali a skládali další střípky mozaiky, až objevili podobný fungující koncept u portugalských kolegů.
Následovala další stáž v RE/MAX v Portugalsku. „A hned po prvních hodinách jsme měli jasno. Našli jsme cestu, jak sny převést do reality. Získali jsme patřičné know how i obchodní postupy, které jsme záhy aplikovali v České republice.“
A tak vznikl v roce 2018 unikátní koncept RE/MAX G8 Reality. Od té doby jsme rozšířili naši působnost po celé ČR a Moravě, naše řady posílili noví makléři i mnoho spokojených klientů. „Pravidelně se umísťujeme v celonárodních i evropských žebříčcích nejlepších makléřů a kanceláří RE/MAX. To je pro nás potvrzením, že jdeme správnou cestou.“