Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Kancelář

Chrudim

Kontaktní údaje

Realitní kancelář RE/MAX G8 Reality

Palackého třída 314, 53701, Chrudim, Česká republika

O kanceláři

Hodnocení kanceláře

Hodnocení Google
4.5
Na základě 17 hodnocení
Hodnocení Facebook
js_loader

Hodnocení kanceláře

Hodnocení Google
4.5
Na základě 17 hodnocení
Hodnocení Facebook
js_loader

Makléři kanceláře

6/10
Makléř
| Kancelář Chrudim

Recenze od našich klientů

S REMAXEM řešim dvě zakázky,pronájem bytu a prodej nemovitosti. Pronájem je již realizován, na prodeji se pracuje.Spolupracuji s makléřkou Bc.Kristýnou Konrádovou. Spolupráci hodnotím velmi pozitivně díky profesionálnímu přístupu, orientaci v problamatice a trvalé vstřícnosti.Můžu doporučit.Ladislav Dostál, Brandýs n.L.
Pana Martina Kováře znám řadu let jako férového a spolehlivého člověka. Vždy jsem byl s jeho prací velmi spokojen.
Pán Ing.Martin Kovář je velmi ochotný, spolehlivý a velmi dobře se mi s ním spolupracovalo.Makléř pan ing. Martin Kovář postupoval velmi profesionálně při zajištění pronájmu bytu a mohu ho všem doporučit.
Spolupráce s Ing. Kovářem byla na velice vysoké úrovni. Především oceňuji profesionální přístup a schopnost komunikace s klienty. Se spolupráci jsem byl velice spokojený.
Pan Martin Kovář měl profesionální přístup a vždy vše dodržel dle domluvy.
Musím dát samé plus na realitního makléře p. Ing. Martina Kováře. Za celou spolupráci byl vždy připraven, se vším nám poradil, pomohl, rychle vyřešil. Mohu jen doporučit
Nedávno jsme kupovali rodinný dům přes pana makléře Martina Kováře. S jeho službami jsme byli velice spokojení. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Pan makléř nám pomohl s veškerými náležitosmi k přepsání nemovitosti. Chválím skvělý a profesionální přístup. Mohu jen doporučit.
Velmi děkuji panu Martinu Kovářovi za profesionální přístup při prodeji mého družstevního bytu. Jednání s ním bylo příjemné a srozumitelné. Prodeji věnoval plné nasazení, nevznikaly žádné časové prodlevy. S prací pana Kováře jsem byla velice spokojena.
Děkuji panu Ing. Kovářovi za vstřícný a profesionální přístup. Zajistil mi bezpečný prodej bytu za dobrou cenu a bez starostí. Pana Ing. Kováře mohu jen doporučit. - Netíková D.
Jednání pana Kováře je velice profesionální a přirozené. Realizovali jsme s ním nejednu zakázku k naši veškeré spokojenosti. Tohoto makléře můžemekaždému doporučit.
Profesionální služby a velmi rychlé vyřízení veškeré agendy spojené s požadovaným pronájmem části nemovitosti, výběr kvalitních zájemců o pronájem dle zadaných parametrů. Ing. Kovář vše zařídil k naší plné spokojenosti a v čase, který bychom bez jeho služeb nemohli dosáhnout.
Ing.Martin Kovář má velmi profesionální vstřícné jednání,výborně komunikuje - vysvětlíkaždou provedenou aktivitu. Celkový dojem: spokojenost se spoluprací,je to seriózní,odborně vysoce zdatný pan makléř.
ReMax považuji za solidního partnera při hledání nemovitostí. Velmi spokojena s dosavadním přístupem. Doporučuji.
Další recenzejs_loader

Napište nám vlastní recenzi

Informace o kanceláři

Jsme RE/MAX G8 Reality. 21 kanceláří pod jednou silnou značkou. Rosteme s vámi!

RE/MAX G8 Reality je zcela jedinečný koncept, který vznikl spojením úspěšných realitních kanceláří do jedné sítě. Našich 21 poboček RE/MAX G8 Reality najdete jak v Čechách, tak na Moravě. Díky vzájemné spolupráci poskytujeme makléřům nadstandardní zázemí a vzdělání, klientům prvotřídní realitní služby. Rosteme spolu s vámi.

Naše vize: Spokojený makléř znamená spokojené klienty. A vaše spokojenost je naším nejvyšším cílem.

Chceme docela jednoduchou věc – vytvořit takové prostředí, ve kterém budou naši makléři odvádět tu nejlepší práci. Setkáváme se, vzděláváme se a inspirujeme se navzájem. Uvědomujeme si, že jen spokojení makléři nabízejí klientům ty nejlepší služby.

Poznejte naše pravidla:

  • Být makléřem není jenom práce, je to životní styl.
  • Etika podnikání je pro nás nejdůležitější. Máme jasně nastavené hodnoty.
  • Umíme naslouchat. Našim klientům pomáháme v nelehkých životních situacích.
  • Máme pokoru a stále se učíme novým věcem. Díky tomu se neustále posouváme kupředu.
  • Máme pokoru, učíme se nové věci, umíme naslouchat a inspirovat se.

 

Vzdělávání je jedna z hlavních hodnot RE/MAX G8 Reality.

Nejlepší světové kanceláře investují do vzdělávání svých makléřů značnou část rozpočtu, času i invence. A my se nejlepšími inspirujeme. Vzdělání makléřům RE/MAX G8 Reality poskytujeme v průběhu celého roku kontinuálně. V současné době jsme semináře z velké části přesunuli do online prostředí. Webináře, online konference a mentoring jsou u nás na denním pořádku.

Jak vznikl fascinující příběh RE/MAX G8 Reality?

Na počátku byla vize majitelů několika kanceláří pod značkou RE/MAX: „Posunout byznys zase o kus dál a zaměřit se vedle naplňování klientských potřeb a kodexů ještě více na promakléřský přístup.“ Nabízela se jedna zajímavá cesta – spojit síly s ostatními kancelářemi v různých městech ČR.

Psal se rok 2014 a my jsme začali pátrat v zahraničí, zda podobný koncept existuje. Brzy se ukázalo, že podobnou myšlenku měli kolegové v Kanadě. Netrvalo dlouho a majitelé kanceláří, tvořící dnešní jádro G8, vyrazili na stáž do kanadského Ontaria.

Kanadský BIG DREAM a portugalská inspirace

V Kanadě jsme se přesvědčili, jak takový model funguje v praxi. Obrovské centrály tvořící sídlo pro 200 až 600 lidí svým makléřům poskytovaly naprosto přepychový servis – každodenní semináře, školení, poradenství, administrativní, právní i technologickou podporu.

„Makléři se díky tomu mohli plně koncentrovat na svou roli – poskytovat bezvadný servis klientům – to byl směr, kterým jsme se chtěli vydat i v České republice,“ přibližuje Jan Štohanzl.
Kanadský big dream byl velmi inspirativní, avšak nepřenositelný do našich evropských podmínek. Kolegové se ale nevzdali a skládali další střípky mozaiky, až objevili podobný fungující koncept u portugalských kolegů.
Následovala další stáž v RE/MAX v Portugalsku. „A hned po prvních hodinách jsme měli jasno. Našli jsme cestu, jak sny převést do reality. Získali jsme patřičné know how i obchodní postupy, které jsme záhy aplikovali v České republice.“
A tak vznikl v roce 2018 unikátní koncept RE/MAX G8 Reality. Od té doby jsme rozšířili naši působnost po celé ČR a Moravě, naše řady posílili noví makléři i mnoho spokojených klientů. „Pravidelně se umísťujeme v celonárodních i evropských žebříčcích nejlepších makléřů a kanceláří RE/MAX. To je pro nás potvrzením, že jdeme správnou cestou.“