Rozvoj obchodních dovedností

Dovolujeme si Vás pozvat na setkání makléřů RE/MAX G8 Reality.

Na co vše se můžete těšit?

Trenér Radim Pařík je na poli vzdělávání manažerů, obchodníků a firem skutečnou ikonou. Jeho znalosti a zkušenosti nejsou načtené, ale zažité! Od roku 2003 se pohybuje na TOP manažerských pozicích. Nejdéle ve Schwarz Gruppe – největší obchodní skupině v Evropě, pod kterou spadá Kaufland nebo Lidl. Působil v německém představenstvu a vedl všechna zásadní vyjednávání.

  • Radim prošel všechny kurzy rétoriky v Německu, Rakousku i ve Švýcarsku. Přečetl zásadní knihy, které o psychologii ovlivňování vyšly. A pak všechno roky poctivě testoval.
  • Nyní vám předá čistý výtah svých „skills“, které budete ihned testovat a zkoušet v praxi. Tento nabitý seminář otřese základy vašeho podnikání a nasměruje vás tou správnou cestou ke zvýšení efektivity a produktivity.

V tréninku ROZVOJ OBCHODNÍCH DOVEDNOSTÍ se naučíte, jak správně plánovat práci sobě i druhým. Jak výsledky kontrolovat a prezentovat. Jak pracovat se silnými i slabými stránkami na základě řízených rozhovorů i při pozorování běžných pracovních situací.

Tento praktický workshop vám pomůže dostat se do ligy, ve které hraje jen velmi málo lidí. Mezi obchodníky, kteří umí působit na emoce lidí. Mezi lídry, kteří umí získat obchodní partnery i spolupracovníky. Mezi profesionály, kteří se nehroutí při slovech jako „cíle, výsledky, odpovědnost“.

Termín a místo 

19. a 20.10. od 9:00h

Přijďte na náš seminář včas a uložte si událost do svého kalendáře.

RE/MAX G8 Reality Praha

Rohanské nábřeží 678/27
Praha 8

Celková kapacita - obsazená

Počet účastníků je omezen pro co nejefektivnější předávání informací.

Cena – Vyprodáno

Zúčastníte se?

Nyní už zbývá poslední krok. Po vyplnění Vašich údajů Vám rezervujeme závazně místo na našem setkání a do e-mailu Vám zašleme doplňující údaje týkající se dalších nezbytných formalit. Těšíme se na Vás!

Kapacita je již plně obsazena. Sledujte naše další semináře na https://www.remaxg8reality.cz/seminare/