Rozvoj obchodních dovedností

Dovolujeme si Vás pozvat na setkání makléřů RE/MAX G8 Reality.

Na co vše se můžete těšit?

Trenér Radim Pařík je na poli vzdělávání manažerů, obchodníků a firem skutečnou ikonou. Jeho znalosti a zkušenosti nejsou načtené, ale zažité! Od roku 2003 se pohybuje na TOP manažerských pozicích. Nejdéle ve Schwarz Gruppe – největší obchodní skupině v Evropě, pod kterou spadá Kaufland nebo Lidl. Působil v německém představenstvu a vedl všechna zásadní vyjednávání.
  • Radim prošel všechny kurzy rétoriky v Německu, Rakousku i ve Švýcarsku. Přečetl zásadní knihy, které o psychologii ovlivňování vyšly. A pak všechno roky poctivě testoval.
  • Nyní vám předá čistý výtah svých „skills“, které budete ihned testovat a zkoušet v praxi. Tento nabitý seminář otřese základy vašeho podnikání a nasměruje vás tou správnou cestou ke zvýšení efektivity a produktivity.
  • Komunikace s lidmi. Zásadní dovednost pro majitele, ředitele, jednatele a top management. I pro všechny ty, kteří k vedení lidí teprve míří. Můžete být sebelepší, ale pokud to neumíte vyjádřit, nikdo to neocení. Změňte to. Ať budete promlouvat na konferenci, poradě, jednání, pohovoru, v televizi – vždycky budete umět nadchnout své publikum.

https://fascinating.academy/retorika

Tento praktický workshop vám pomůže dostat se do ligy, ve které hraje jen velmi málo lidí. Mezi obchodníky, kteří umí působit na emoce lidí. Mezi lídry, kteří umí získat obchodní partnery i spolupracovníky. Mezi profesionály, kteří se nehroutí při slovech jako „cíle, výsledky, odpovědnost“.

Recenze

Po obsahové stránce plné užitečných technik a strategií. Po praktické stránce velmi náročné a tedy přínosné.

Tři dny naprostého soustředění a zaměření se na tento trénink.

Miroslav Štrojsa

spolumajitel, RE/MAX G8 Reality

Z počátku rozporuplné pocity z Radima Paříka a jeho ukázek na sociálních sítích a v podcastech. Obavy, nejistota a možná i skepse….Do čeho jsem se to zase pustila!?

Po prvních dnu milé překvapení, on je to opravdu tréning! Nemůžu vypnout ani na chvilku a zároveň je Radim profík a těžký praktik a skvělý lektor, okamžitě na tréninku předvede uvěřitelnou formou, co opravdu funguje…Jde na hranu možností, fyzických i psychických…opravuje… chválí… radí. 

Jedenáct hodin uběhlo jako nic. Ale byla jsem vyřízená. Do čeho jsem se to pustila!?

Druhý den ještě lepší a překvapila mě okamžitá možnost zjistit, že se to dá zvládnout, co všecko je možné za pár hodin zkusit, nacvičit, kam až jde zajít, co ve mě a v ostatních vlastně je…

Třetí den shrnutí všech částí – pot a nervy, vypětí, maximální nasazení a chvílemi totální vyčerpání! Do čeho jsem se to pustila!?

Do jednoho z nejlepších tréninků, jaký jsem kdy viděla!!! Moc doporučuji!!! Bylo to skvělé a nelituju ani minutu, že jsem se do toho pustila!

Mgr. Tereza Vrzáková

realitní makléřka, RE/MAX G8 Reality

Termín a místo

04.-05.04. + 02.05.2022

Přijďte na náš seminář včas a uložte si událost do svého kalendáře.

RE/MAX G8 Reality Praha

Rohanské nábřeží 678/27
Praha 8

Celková kapacita - 12

Počet účastníků je omezen pro co nejefektivnější předávání informací.

Cena pro makléře RE/MAX G8 Reality je 18 900 Kč bez DPH.

Cena webináře pro ostatní zájemce je 22 900 Kč bez DPH

 

Zúčastníte se?

Nyní už zbývá poslední krok. Po vyplnění Vašich údajů Vám rezervujeme závazně místo na našem setkání a do e-mailu Vám zašleme odkaz na webinář. Těšíme se na Vás!

    *povinné údaje

    Odesláním dotazu berete na vědomí zpracování osobních údajů