Chceme docela jednoduchou věc – vytvořit takové pracovní prostředí, ve kterém budou naši makléři odvádět tu nejlepší práci. Učíme je pracovat, ale učíme je i odpočívat. Setkáváme se, vzděláváme se, inspirujeme se. Děláme to proto, že spokojení makléři nabízejí našim klientům tu nejlepší službu. A vaše spokojenost je naším nejvyšším cílem.

Naše pravidla

Být makléřem není jenom práce, je to životní styl.

Děláme svou práci s nasazením, láskou a chutí být v ní co nejlepší. Jsme makléři, stejně jako jsme maminkami, otci, kamarády, houbaři a vášnivými cyklisty – je to kus nás, našeho životního stylu. Jsme různí, pocházíme z různých míst a máme různé zkušenosti, ale spojuje nás touha být samostatní, kreativní, mít čas na sebe a mít možnost odvádět co nejlepší možnou práci v inspirativním prostředí.

Etika podnikání je pro nás to nejdůležitější. Máme jasně nastavené hodnoty.

V každé práci a v každém podnikání je vždy člověk postaven před různé morální volby – zjednodušit si život, snadno vydělat a obejít přitom nějaké pravidlo. Věřte nebo ne, tohle u nás neprojde. Naši makléři mají v hlavě srovnané, proč dělají zrovna tuhle práci a zjednodušovat si ji nepotřebují. Ví, že jsou tu hlavně pro vás, a to je to, co je na jejich práci baví

Jsme tu pro vás. Jsme tu proto, abychom vám pomáhali.

Někdo hledá domov, někdo jiný se ve složité životní situaci musí domova vzdát, někdo si plní sen a někdo jiný zase hledá východisko ze zdánlivě neřešitelného životního momentu. Ve všech těchto situacích tady chceme být pro vás, pomáhat vám, hledat řešení, která jsou pro vás v dané situaci tím nejlepším a nabídnout vám naše znalosti a zkušenosti. Jsme parťáky, na které se můžete spolehnout.

Máme pokoru, učíme se nové věci, umíme naslouchat a inspirovat se.

Nejde nám o to, abychom byli ve všem první za každou cenu – rádi se učíme od těch, co jsou o krok před námi. Jezdíme do zahraničí, sledujeme trendy. Máme vlastní nápady, ale také ze zkušenosti víme, že ne vždy je potřeba „objevovat Ameriku“. Možná už řešení někde existuje – a my se ho pak s chutí a pokorou naučíme a přineseme ho na český trh.